by Kacper Korzeniewski

Kacper Korzeniewski. Jednoosobowy kombajn kreatywny.

Historia tego miejsca zaczyna się w 2010 roku gdy bardzo brzydko złamałem nogę.  Gdy w okolicach wakacji skręcili mi ją na śrub kilka, zostawiając przy okazji wielki kawał metalu pod skórą… Doszedłem do wniosku, że z tak dużą ilością wolnego czasu, którą nagle dostałem w prezencie, można zrobić coś kreatywnego. W ten sposób na początku lipca 2010 roku powstała pierwsza wersja artique.pl

nie zdajesz sobie sprawy ile fascynujących rzeczy wydarzyło się od czego czasu. A to i tak dopiero wierzchołek góry lodowej.

Cześć, jestem Kacper. Jaram się ładnymi rzeczami, uwielbiam symetrię, kocham niebanalny design. Tworzę, projektuję, piszę, filmuję, fotografuję, wymyślam… Człowiek orkiestra, jednoosobowy kombajn kreatywny. Copywriter, Bloger, Grafik.
Prywatnie – mąż lepszej i zdecydowanie ładniejszej połówki, tata dwóch świetnych dziewczyn. Miłośnik sztuki i mody miejskiej.

BO Kocham tworzyć

Niezależnie od tego czy w danej chwili siedzę nad projektem logo i identyfikacji wizualnej dla klienta, główkuję nad kolejnym wpisem na bloga czy też biegam gdzieś po okolicznych zakamarkach przyrody, by pstryknąć to jedno, wyjątkowe zdjęcie.
Jestem uzależniony od kreacji. JA MUSZĘ stale robić coś nowego. To prawdopodobnie najzdrowsze uzależnienie na świecie.

A artique?

To ten kawałek Internetu, w którym dziele się tym co mnie kręci najbardziej. Odkrywam to co ładne i użyteczne, a potem po prostu o tym piszę. Odkąd pamiętam jaram się sztuką miejską, dobrym minimalistycznym designem i modą uliczną. To tematy, których znajdziesz tu zdecydowanie najwięcej. Artique jest też moim poligonem doświadczalnym gdzie dziele się swoją, szeroko pojętą twórczością – od fotografii, przez grafikę na filmie kończąc.

  • Pingback: hefalimp cardijon()

  • InspirownikArtystyczny

    Bardzo ciekawy blog:) i treści wartościowe – a to jest najważniejsze! Pozdrawiam serdecznie i życzę wszystkiego dobrego!

  • Bardzo się cieszę, że trafiłam tu za sprawą ‚niedzieli dzielenia’. Będę wracać!

by Kacper Korzeniewski

Kacper Korzeniewski

Jaram się ładnymi rzeczami, uwielbiam symetrię, kocham niebanalny design. Tworzę, projektuję, piszę, filmuję, fotografuję, wymyślam… Człowiek orkiestra, jednoosobowy kombajn kreatywny. Copywriter, Bloger, Grafik.
Prywatnie – mąż lepszej i zdecydowanie ładniejszej połówki, tata dwóch świetnych dziewczyn. Miłośnik sztuki i mody miejskiej.

Bądźmy w kontakcie

Jeśli tak Ci wygodniej - złap mnie gdzieś w internecie.